Image

Popularną dotychczas formą korzystania z pośrednictwa było korzystanie odrębnie z usług biura nieruchomości i usług pośrednika kredytowego. Ja od lat łączę ze sobą te 2 kwestie, a teraz współpraca z Lendi oraz Home daje możliwości jeszcze lepszej i bardziej kompleksowej obsługi moich Klientów. Dzięki temu, korzystając z mojej pomocy nie tylko wybierzesz odpowiedni dla siebie kredyt, ale także wymarzoną nieruchomość. Jakie korzyści z takiego połączenia czerpie Klient?

  • Oszczędność czasu – kwestie dotyczące wyboru mieszkania i kredytu załatwiamy podczas tych samych spotkań stacjonarnych lub online. Łączymy oczekiwania dotyczące nieruchomości z możliwościami finansowymi i zdolnością kredytową. Nie musisz odwiedzać wielu różnych biur i banków. Teraz masz wszystko w jednym miejscu.
  • Porównanie ceny do wartości – kwota za jakąś ktoś chce sprzedać nieruchomość, a Ty jesteś skłonny ją kupić, nie zawsze musi odzwierciedlać rzeczywistą wartość i szacunkową. Jeśli np. wartość nieruchomości wynosi 580 000, ale cena 600 000, bank może odmówić kredytu.
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu – w Lendi dysponujemy zaawansowanym systemem wewnętrznym, który w bezpieczny sposób gromadzi wszystkie dane. Dzięki temu nie ma potrzeby przekazywania dokumentów, przekazywania informacji między różnymi doradcami. Wszystkie formalności załatwia za Ciebie jedna osoba.
  • Jeden doradca, jeden wywiad – kiedy formalności wymagają kontaktu z różnymi agentami i doradcami, klient w pewnym sensie jest bardziej zdany na siebie. W sytuacji, gdy korzysta z pomocy jednego agenta zarówno w kwestii wyboru nieruchomości, uzyskania kredytu i wyboru ubezpieczenia, może liczyć na kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach.

Jeśli planujesz zakup domu lub mieszkania, chcesz poznać aktualne oferty albo rzetelnie przygotować się do wzięcia kredytu i poznać wszystkie możliwości – zapraszam do umówienia się na spotkanie stacjonarne lub online

Comments are closed.