Przejdź do treści

O mnie

Paweł Komorowski

Nazywam się Paweł Komorowski i zajmuje się finansami, ubezpieczeniami oraz nieruchomościami.

Jestem absolwentem Akadami Ekonomicznej w Poznaniu. Przez wiele lat pracowałem w firmach zajmujących się logistyką, finansami, nieruchomościami oraz ubezpieczeniami. Zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem chce się dzielić z innymi.

Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś osobą indywidualną, to chętnie Tobie pomogę w powyższych tematach.

Zapraszam do współpracy ze mną i moimi partnerami.

Nota prawna

Treść niniejszego serwisu ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a zawarte tu treści są wyrazem osobistych poglądów ich autorów. Niniejszy portal ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji prawnej, podatkowej tudzież inwestycyjnej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie decyzje prawne, podatkowe, finansowe i inwestycyjne podejmujesz drogi Czytelniku i Użytkowniku na własną odpowiedzialność. Autorzy dokładają wszelkich starań, aby prezentowane treści, w tym dane liczbowe, były rzetelne, kompletne i poprawne. Jednak mogą zdarzać się błędy i z tego tytułu nie ponosimy odpowiedzialności.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów.

Autor w artykułach opiera się na swojej wiedzy oraz poglądach, według stanu na dzień ich sporządzenia. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne, prawne i podatkowe ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych, prawnych i podatkowych podjętych na podstawie artykułów czy rekomendacji.

Rekomendacje nie mają na celu nakłaniania do nabycia lub zbycia jakichkolwiek instrumentów finansowych oraz nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia, czy projekcja cenowa jest właściwa dla konkretnego użytkownika serwisu. Korzystając z rekomendacji oraz artykułów na portalu nie należy rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych niż przedstawione czynników ryzyka wiążących się z danym instrumentem finansowym, postępowaniem prawnym i/lub podatkowym.

Autor nie bierze żadnej odpowiedzialności ani za wykorzystanie zawartych w niniejszym serwisie informacji ani za związane z tym ewentualne naruszenia praw patentowych lub autorskich. Autor nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania informacji tu zawartych.

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi zgodnie z Ustawą. Żaden z zamieszczonych materiałów ani jego część nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, rejestrujących bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora portalu. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez wyraźnej zgody.

Finanse

.

Nieruchomości

Ubezpieczenia

Facebook
YouTube
LinkedIn