Image

Paweł Komorowski

Nazywam się Paweł Komorowski. Jestem ekspertem kredytowym, specjalistą w zakresie finansowania, obrotu i ubezpieczeń nieruchomości, od 17 lat jestem związany z branżą. W swoim portfolio posiadam blisko 800 klientów, dla których pozyskałem środki w wysokości ponad 268 mln zł. Wspólnie z moimi ekspertami pomagamy Klientom w realizacji Waszych celów. Zapraszamy do współpracy.

  • Pośrednictwo kredytowe
  • Obrót nieruchomościami
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Ubezpieczenia majątkowe,
  • Ubezpieczenia komunikacyjne,
  • Analizy umów Bankowych i TU,
  • Audyty umów z innymi podmiotami,
  • Biznesplany,

 

Współwłaściciel grupy GDF posiadającej swoje oddziały w Toruniu, Poznaniu, Gdyni i Brodnicy oraz współpracuję z placówkami partnerskimi w całej Polsce. Partner firmy Lendi, Lendi Care oraz Home. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Autor bloga

.
Marka 1
Marka 1
Marka 1
Marka 1

Wybrani Eksperci

Poznaj wybranych ekspertów

About

Kilka ważnych pytań i odpowiedzi

Planujesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Chcesz kupić polisę lub zaciągnąć kredyt? Potrzebujesz pomocy? Masz sporo pytań? Znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Dlaczego wybrać ekspertów z grupy PawelKomorowski.pl?
Zespół tworzą Eksperci, którzy przez lata pracowali na różnych stanowiskach w bankach, agencjach ubezpieczeniowych czy też w biurach obrotu nieruchomościami. Znamy procedury oraz przepisy.
Jak długo działam na rynku?
Firma powstała w 2008 roku, ale zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem zdobytemu w pracy w bankach, w biurze obrotu nieruchomości oraz agencji ubezpieczeniowej, jesteśmy w stanie pomóc w różnych obszarach.
Dlaczego wybrać jedną firmę do wszystkiego?
Spotykasz się ze mną lub z agentami w jednym biurze, opowiadasz o sytuacji oraz potrzebach i oczekiwaniach tylko raz. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Wspólnie z innymi Ekspertami, na miejscu, po wspólnej analizie, dopasujemy odpowiednie produkty, które spełnią wytyczne instytucji oraz Twoje oczekiwania.
Ile kosztuje usługa?
Wszytko jest jasne i rzetelnie. Na początku dowiadujesz się, ile i co kosztuje, a za co nie musisz płacić. Wybierz pakiet i skontaktuj się ze swoim Ekspertem.
Gdzie i jak możemy się spotkać?
Współpracuję z Ekspertami w całej Polsce. Nie musisz szukać najbliższego oddziału czy też Agenta. Wystarczy kontakt ze mną, a ja umówimy Cię w dogodnym miejscu. Oferuje również spotkania on-line, więc możesz uczestniczyć w spotkaniu siedząc przy swoim komputerze.
Umów spotkanie →

Proces współpracy

Najpierw rozmowa i analiza, później dopasowanie produktów.

Rozmowa

Opowiadasz nam o sowich oczekiwaniach oraz potrzebach

Analiza

Szukamy rozwiązań. Dobieramy odpowiednie produkty oraz usługi

Kalulacja oraz oferta

Przedstawiamy wybrane rozwiązania oraz produkty. Omawiamy plusy i minusy wyboru.

Finalizacja

Przygotowujemy dokumenty, omawiamy ich treść, jesteśmy przy podpisaniu.

Zapraszam do kontaktu.

Jeśli planujesz zakup domu lub mieszkania, chcesz poznać aktualne oferty albo rzetelnie przygotować się do wzięcia kredytu oraz poznać wszystkie możliwości ubezpieczenia – zapraszam do umówienia się na spotkanie. Spotkanie on-line lub w biurze. System do uzupełnienia wniosku o kredyt lub ubezpieczenie on-line. Rozbudowany system CRM. Sam decydujesz co chcesz nam przekazać

0
Lat na rynku
0
Dostępnych Ekspertów
0
Obsługiwanych województw
0
Średnia ilość Gwiazdek od Klientów